Domina darbas Švedijoje, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Tokiu atveju turime jums keletą puikių patarimų.

Jei jus domina darbas šioje šalyje, tokiu atveju, verta atsakyti sau į klausimą: ar galėtumėt įsivaizduoti save, tvarkant namus ar valant ofisus, pardavinėjant kavą degalinėse, dirbant statybose ar darbas Švedijoje fabrikuose ar renkant miško gėrybes? Viskas todėl, kad būtent tokie daro pasiūlymai šioje šalyje yra patys dažniausi.

Jei jus domina darbas Švedijoje, tai tokiu atveju, verta sudaryti ir veiksmų planą. Sakoma, kad daugiau nuveikia būtent tie žmonės, kurie ir veikia pagal iš anksto sudarytą planą. Taigi, nustatykite, kiek CV bei motyvacinių laiškų išsiųsite potencialiems darbdaviams ir kiek laiko tai truks.

Jei jums bus paskirtas darbo pokalbis internetu, tai žinokite, kad jam verta ruoštis ne ką mažiau atsakingai nei prastam darbo pokalbiui. Iš anksto parepetuokite pristatymą (bus idealu, jei galėsite prisistatyti būtent švedų kalba); taip pat nepamirškite reprezentatyvios išvaizdos. Beje, prieš ruošdamiesi pokalbiui, bent surinkite ir kuo daugiau informacijos apie įmonę – jei  leisite suprasti, kad apie įmonę žinote daug, galite būti tikri – tai bus vertinama ypač teigiamai.

Niekada negalite būti tikri, kur jūsų laukia sėkmė – taigi, neapsiribokite keliomis darbo sferomis. Išbandykite kuo daugiau darbo sferų, ir kuo daugiau pasiūlymų gausite, tuo lengviau vėliau bus išsirinkti.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad jei jus domina darbas Švedijoje, tai jūsų laukia ir dar viena galimybė – galite rinktis įdarbinimo agentūrų teikiamas paslaugas. Verta akcentuoti, kad Švedija šiuo metu yra  viena populiariausių krypčių, tad darbo pasiūlymus šioje šalyje teikia įvairiose agentūros. Visai nesvarbu, kur gyvenate – labai tikėtina, kad ir jūsų mieste yra įdarbinimo paslaugas teikianti agentūra, kuri siūlo įsidarbinti būtent šioje šalyje. Taigi, jei savarankiškos darbo paieškos jums visada atrodė kaip labai sudėtingas ar net šiek tik gąsdinantis procesas, tokiu atveju, belieka tik pridurti, kad tikrai verta užsukti į įdarbinimo agentūrą. Labai tikėtina, kad jums bus pateiktas tikrai ne viena patrauklus darbo pasiūlymas.

Written by : vytautasb

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.