Gėlių pristatymas Vilniuje: kodėl ši paslauga čia populiariausia?

Jei lygintume gėlių pristatymą su kitomis paslaugomis, matytumėte, kad ji iš tiesų gali pasigirti ne tokiu jau ir menku populiarumu. Vis tik, reikėtų pastebėti ir tai, kad ši paslauga yra teikiama įvairiuos mūsų šalies miestuose ir jos populiarumo rodikliai pagal šį kriterijų tikrai skiriasi. Vis dėlto, vertinant atidžiau matyti, kad labiausiai ši paslauga yra populiari Vilniuje. Taigi, pabandykime apžvelgti, kokios yra to priežastys.

Daugiausia potencialių pirkėjų – būtent sostinėje

Nors sostinėje gėlių salonų konkurencija yra iš tiesų nemaža, vistik, nereikėtų pamiršti, kad būtent čia gyvena ir daugiausia potencialių pirkėjų. Taigi, būtent tai yra vienas iš veiksnių, dėl kurių, gėlių pristatymas į namus Vilniuje, lyginant su kitais mūsų šalies miestais yra toks populiarus.

Sostinės gyventojai šia paslauga naudojasi dažniau

Tačiau ir tai dar ne viskas – atliktos paklausos rodo, kad tokio pobūdžio paslaugomis sostinės gyventojai yra linkę naudotis kur kas dažniau nei  gyvenantys kituose miestuose.

Sostinės gyventojai gėlėms negaili pinigų

Tačiau svarbu yra ir tai, kaip plačiai gyventojai linkę atverti pinigines tam, kad sau svarbius asmenis nudžiugintų gėlėmis. Pasirodo, sostinės gyventojai šiuo tikslu išleidžia daugiau nei kitų miestų gyventojai.

Didesnė gėlių įvairovė

Vis dėlto, reikia pastebėti ir tai, kad būtent sostinė gali pasiūlyti kur kas didesnę gėlių įvairovę. Šis faktorius taip pat prisideda prie  to, kad gėlių pristatymas Vilniuje yra populiaresnis nei kituose miestuose.

Daugiau galimybių

Dar vienas veiksnys yra tas, kad būtent sostinės gėlių salonai siūlo daugiau įvairių galimybių. Didelis pasirinkimas atsiskaitymo būdų; galimybė, kad gėles įteiks ne kurjeris, o istorinis personažas, gėlių įteikimo momento nufotografavimas – tai  tik kelios galimybės iš daugelio, kurias siūlo sostinės gėlių salonai.

Naujausios tendencijos pirmiausia įgyvendinamos būtent čia

Taip pat vertėtų prisiminti, kad būtent Vilnius yra ta vieta, kur pirmiausia įgyvendinamos naujausios tendencijos.

Taigi, kaip matyti, yra iš tiesų daug įvairių priežasčių, kurios lėmė, jog gėlių pristatymas Vilniuje šiandien yra pats populiariausias. Kita vertus, mažesnieji miestai dabar jau labai aiškiai mato, kuriomis kryptimis reikėtų judėti, norint, kad ši paslauga sulauktų didesnio populiarumo.

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *