Vieno kažkurio įrenginio išskirti praktiškai neįmanoma, kadangi kiekvienam atvejui optimaliausias sprendimas gali būti individualus. Todėl ir renkantis reikėtų vadovautis tuo, jog būsimas gaminys geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Žinoma, rinkoje jų įvairovė yra tikrai didelė, bet praktiškai bet kuris oro sausintuvas gali atlikti savo darbą sėkmingai. Tik svarbu, kad jis būtų pajėgus susitvarkyti su jam tenkančių krūviu. Todėl reikėtų prieš tai įvertinti patalpų dydį, kuriose bus naudojamas toks prietaisas. Taip pat galima atkreipti dėmesį ir į drėgmės kiekį jose. Jeigu jis itin didelis, tuomet atitinkamai reikėtų rinktis iš galingesnių variantų. Pagal tai gali būti skirstomi buitiniai ir pramoniniai įrenginiai. Ir abu jie gali gerai atlikti savo darbą atitinkamomis sąlygomis.

Oro sausintuvas su jonizatoriumi

Nors iš principo tai gana panašus įrenginys kaip ir paprastas jo analogas. Tačiau jis turi praplėstą funkcionalumą, dėl kurio vienu metu gali atlikti netgi du skirtingus darbus. Aišku, pirmasis ir pagrindinis yra drėgmės pašalinimas iš oro. O dar papildomai jis išskiria į patalpas aktyviuoju deguonimi praturtintą orą. Ir nors tai nėra būtina, tačiau tokia funkcija gali būti tikrai naudinga. Kadangi natūraliai būnant patalpose mažėja deguonies kiekis. Aišku, tą gali kompensuoti vėdinimas bei natūralūs nesandarumai. Tačiau papildomas jo kiekis tikrai neturėtų pakenkti. Tuo labiau, kad daugumoje būstų bei patalpų nėra užtikrinamas reikiamas vėdinimas.

Kokia gali būti oro sausintuvas kaina?

Didelė šių įrenginių įvairovė lemia ir tai, kad rinkoje galima rasti pakankamai įvairias bei skirtingas jų kainas. Kurios kartais gali skirtis netgi daugiau nei kelis kartus. Tačiau ir tokiais atvejais nereikš, kad pigesni įrenginiai yra prastesni. Pagrindinis skirtumas gali būti jų pritaikymas. Vieni gali būti skirti didesnėms patalpoms, kur yra didelis drėgmės kiekis. O tuo tarpu kiti tik nedideliam kambariui. Todėl renkantis reikėtų atsižvelgti ir į konkrečią savo situaciją. Taip galima ne tik sutaupyti, tačiau ir rasti optimaliausią variantą. Aišku, kainai įtakos turi ir išskirtinės gaminio ypatybės. Pavyzdžiui, modernūs bei itin tyliai veikiantys įrenginiai kainuos tikrai brangiau už pačius primityviausius. Nors savo funkciją gali sėkmingai atlikti tiek vieni, tiek ir kiti.

Ar drėgmės surinkėjas atlieka tą pačią funkciją?

Toks klausimas gali iškilti ne vienam, kadangi tiek vienas, tiek ir kitas įrenginys užtikrina, jog patalpoje būtų mažiau drėgmės. Tačiau jie skiriasi savo veikimo principu. Pastarasis gaminys skirtas labiau buitiškam naudojimui, kur drėgmės perteklius nėra toks didelis. Todėl ir jo principas veikimo yra paprastesnis. Tad ir įrenginio kaina neretai gali būti žemesnė. Bet ir jo funkcionalumas nebus toks pats, kokį turi oro sausintuvas. Kadangi surenkamos drėgmės kiekis yra gana ribotas, o tokio įrenginio efektyvumas taip pat nėra labai didelis. Bent jau vertinant paprastus bei dažniausiai naudojamus variantus. Tuo tarpu oro sausinimo funkciją jau atliekama veikiant įrenginiui. Ir nuolatos vyksta oro cirkuliacija patalpoje, kas užtikrina, kad drėgmės kiekis joje bus minimalus. Aišku, naudojami gali būti abu šie variantai, tik reikėtų pasirinkti, kuris būtų geresnis pasirinkimas kiekvienam atvejui.

https://nit.lt/produktai/dregmes-surinkejai/

Written by : Robertas

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

    Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.