Vis populiaresniu apdailos būdų tampa įtempiamos lubos. Jas pasirenka dažniausiai naujus butus ar namus įsirenginėjantys žmonės, norėdami greitesnio nei įprasta rezultato ir išvaizdaus bei modernaus kambario. Dažniausiai šis būdas yra ne tik daug greitesnis, bet ir pigesnis nors efektu visiškai nenusileidžia įprastiems lubų tvarkymo ir rengimo būdams. Tai ganėtinai naujoviškas sprendimas, kuriuo dar ne visi spėjo patikėti, tačiau pasidomėjus šis būdas susiremontuoti bei dekoruoti kambarį gali būti labai patrauklus. Sužinokite kokiais privalumais pasižymi įtempiamos lubos.

Pirmiausia, labai svarbu tai, kad tokios lubos yra tvirtinamos su metaliniu arba plastikiniu pagrindu jį dengiant PVC plastiko plėvele. Taigi, šios lubos būna tikrai ilgaamžės, nes net ir plėvelė yra gaminama iš labai tvirtos medžiagos, kuri tikrai nenuplyš ar kitaip nenuvils po pirmo lubų plovimo. Kokybiškos medžiagos užtikrina, kad nereikės galvoti, jog padarėte prastą pasirinkimą.

Šių lubų saugumas vertinamas labai palankiai, kadangi jų gamybai nenaudojamos jokios medžiagos turinčios žalingo poveikio žmogui. Europos Sąjungos reikalavimai yra gana griežti, todėl saugumas būna užtikrinamas. Žinoma, labai svarbu prieš įsigyjant įtempiamas lubas ir jas montuojant įsitikinti, kad gamintojas turi sertifikatus, kurie užtikrina, jog viskas pagaminta atsižvelgiant į Europos Sąjungos numatytus standartus. Tik taip iš tiesų žinosite ar perkate kokybišką daiktą ir neturintį jokio pašalinio poveikio sveikatai. Kokybiškas paslaugas suteiks – https://www.lubunamai.lt/.

Taip pat labai didelis privalumas yra tai, jog įtempiamos lubos nereikalauja ypatingos priežiūros, taigi nereikia nei jų glaistyti ar dažyti tikrai labai ilgai. Jas užtenka esant poreikiui pavalyti kokiu nors skudurėliu ar švelniu valikliu. Šios lubos yra atsparios drėgmei, tad nepadarysite joms žalos net ir naudojant šlapias valymo priemones. Svarbiausia nebandyti lubų valyti su abrazyvinėmis priemonėmis.

Trūkumų įtempiamos lubos beveik neturi. Vieni teigia, kad sandarumas gali būti įvertinamas kaip trūkumas, tačiau vyrauja nuomonė, jog tai tikrų tikriausias pliusas. Kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad lubos turi kvėpuoti, o PVC plastiko plėvelė tam labai trukdo, tačiau tai nėra pagrįstas faktas, dėl kurio reikėtu abejoti savo pasirinkimu pasirinkus tokio tipo duris.

Written by : Jurate

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.