Šiuolaikinis remontas nebeįsivaizduojamas be įtempiamų lubų ir nors jas pasirenka ne kiekvienas, tačiau kaip pasirinkimas jos yra visad įmanomas. Dar visai neseniai tai buvo itin prabangus variantas, kurį sau galėjo leisti tik atitinkamą biudžetą turintys žmonės, tačiau dabar padėtis išties pasikeitusi, nes padaugėjęs kiekis gamintojų ir montuotojų atnešė konkurencingas kainas, kurios dabar prieinamos kiekvienam norinčiam savo namuose matyti būtent įtempiamas lubas. Dabar tokį lubų variantą galima matyti ne tik namuose, bet ir sporto salėse, medicinos pastatuose, parduotuvėse, biuruose ir kitose patalpose. Jos labai universalios, todėl tinka tiek išskirtiniams, tiek labai paprastiems dizaino sprendimams.

Žinoma, pirmas dalykas ką reikia apgalvoti prieš norint pasirinkti įtempiamas lubas tai išsiaiškinti ar renkatės tinkamą įmonę, kuri jums atliks montavimo darbus ir parūpins pvc plėvelę, kadangi tai itin svarbu norint džiaugtis ilgai tarnaujančiomis lubomis. Dabar galima apstebėti sertifikuotą itin kokybišką pvc plėvelę ir padirbtą iš Kinijos, kuri yra gaminama iš nežinia ko, todėl gali būti pavojinga. Ji neturi jokių saugumą liudijančių sertifikuotų ir ją dažnai stengiamasi parduoti kaip originalią norint pasipelnyti. Taigi, visuomet papašykite parodyti sertifikatą ir rinkitės tik gerai savo darbą išmanančius specialistus, kurie turi puikių atsiliepimų apie savo darbus.

Įtempiamos lubos ir lengvai, greitai montuojamos, ir lengvai nuimamos, todėl dizainui atsibodus, plėvelę pakeisti bus nesunku ir mokėti reikės daug mažiau nei jas įsirenginėjant, nes tuo metu reikia tvirtinti ir karkasą. Priežiūros tokios lubos nereikalauja, galima kartais pavalyti dulkes, kurių prisikaupia, tačiau nieko ypatingo nereikia daryti. Įtempiamos lubos puiki investicija ir į apsisaugojimą. Jei turite kaimynų  virš jūsų būsto, tuomet jiems netyčia jus užliejus, plėvelė gali apsaugoti jūsų baldus ir kitą turtą nuo vandens užsiliejimo, nes ji gali išlaikyti net 100 litrų.

Tokia plėvelė tiks ir vonioje, ir virtuvėje, todėl negalvokite, kad toks sprendimas priimtinas tik svetainėje ar miegamajame. Drėgmė luboms ne kliūtis, o taip pat su jomis uždengsite visus lubų trūkumus, ypač jei yra išsikišusių laidų, negražiai sumontuotų signalizacijų ir panašių dalykų. Jei galvojate apie įtempiamas lubas, kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus rasite – https://www.lubunamai.lt/.

Written by : Jurate

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.