Iš esmės tai yra ta pati mediena, kuri naudojama ir kitiems tikslams. Tačiau kartais kai kurie gaminiai gali skirtis, todėl dar pakankamai nemažai priklauso nuo to, kokia bus tvora. Priklausomai nuo to gali labai skirtis jų storis, dydis bei forma. Aišku, dažniausiai naudojami universalūs variantai. Bet kartais gali būti gaminamas produktas ir pagal specialų bei vienetinį užsakymą. Jeigu kuriama netradicinė arba kažkuo išskirtinė tvora ir norima jau gauti pilnai paruoštus gaminius ir patiems nesirūpinti papildomu jų apdirbimu. Neretai tvorai naudojama mediena jau būna parduodama impregnuota. Taip užtikrinamas jos atsparumas aplinkos sąlygoms, o žmonėms nereikia savarankiškai rūpintis tokių produktų padengimu dažais ar impregnantu. Aišku, dažniausiai naudojamos vidutinio kietumo bei kainos obliuotos lentos, kadangi jos bet kokiu atveju bus veikiamos nepalankių aplinkos sąlygų.

Medinės obliuotos lentos, kur jas galima panaudoti?

Dažniausiai žmonės jas perka jau numatę panaudojimo paskirtį, tačiau ji gali būti labai įvairi. Kadangi tai jau yra naudojimui paruošti medienos produktai. Todėl visos lentos bus vienodų matmenų. Jas galima panaudoti tiek ir kažką kuriant ar konstruojant, tiek ir tiesioginiam tikslui papildomai nemodifikuojant. Pastarasis variantas būtų dailylentės, kurios tiesiog yra sujungiamos tarpusavyje ir taip įgauna savo paskirtį. Kitais atvejais iš tokių gaminių gali būti gaminami įvairūs karkasai arba konkrečią paskirtį turintys daiktai. Gana didelis privalumas yra tai, jog jų papildomai apdirbti jau nereikia, nebent susipjaustyti smulkiau, kas nėra taip sudėtinga. Aišku, po to mediena gali būti dažoma, lakuojama, impregnuojama arba bet kaip kitaip apdirbama priklausomai nuo kiekvieno asmeninių poreikių.

Obliuotos ąžuolo lentos ieškantiems išskirtinės kokybės

Pirmiausia toks variantas iš visų kitų gali išsiskirti savo kaina, kuri tikrai bus kažkiek didesnė. Tačiau dauguma žino ąžuolo savybes, dėl kurių jis yra vertinamas. Todėl ir jo vertė yra atitinkama ir tai neturėtų stebinti. Pagrindinis šio medžio privalumas yra jo kietumas. Kuris automatiškai suteikia išskirtinį atsparumą tiek trinčiai, tiek ir nepalankioms sąlygoms. Todėl netgi drėgmė tokios obliuotos lentos nelabai galės paveikti. Žinoma, per ilgą laiką ji turės neigiamą poveikį. Tačiau lyginant su kitomis medžio rūšimis ąžuolo gaminiai tarnaus kelis kartus ilgiau. O jeigu bus tinkamai prižiūrimi arba naudojami namų sąlygomis, tuomet pasižymės išskirtiniu ilgaamžiškumu. Todėl šį medį nepaisant jo kainos renkasi tie, kurie nori itin aukštos kokybės natūralių produktų.

Pušinės obliuotos lentos – visiems prieinamas variantas

Šis medžio rūšis yra viena iš plačiausiai naudojamų medienos pramonėje šiomis dienomis. Ir tą lemia specifinės savybės, kuriomis pasižymi dauguma spygliuočių. Tai pakankamai greitas jų augimas, kas užtikrina pakankamai patrauklią medienos kaina. Būtent dėl šios priežastis ji yra naudojama daugumoje sričių. Kartu tai yra prieinamas variantas tiems, kas nori natūralaus medžio savo namuose, tačiau nenori pernelyg išlaidauti. Kadangi iš pušies yra gaminami ir įvairiausi baldai ir apdailos detalės. O namuose naudojami ir tinkamai prižiūrimi tokie produktai gali tarnauti pakankamai ilgą laiką. Nepaisant to, kad pats medis nėra labai kietas.

https://www.vilniausmedienoscentras.lt/produktai/obliuota-mediena/

Written by : Robertas

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

    Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.