Drąsiai galima sakyti, kad medelynai Kaune (ar bet kuriame kitame mūsų šalies mieste), yra viena iš tų vietų, kurioje turite reguliariai lankytis. Kodėl? Tam yra tikrai ne viena priežastis, tad pats metas jas aptarti.

Gražios, jaukios aplinkos kūrimas

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl būtent medelynas Kaune yra ta vieta, kurioje turėtumėte lankytis reguliariai, ta, jog tai yra vienas geriausių būdų kurti gražią bei jaukią savo namų aplinką. Ne paslaptis, kad būtent augalai teikia ypač daug reikšmės mūsų namų aplinkai – jei jų bus daug, jei jie bus dekoratyvūs, neabejotinai gyvensime estetiškoje aplinkoje. Taigi, bent keletą kartų per metus užsukite į medelyną – čia tikrai raiste ne vieną augalą, kuris praturtins jūsų namų atmosferą.

Rasite puikių dovanų

Kas pasakė, kad medelyne esančius augalus galima įsigyti tik sau? Nieko panašaus – verta pastebėti, kad būtent pastarieji gali tapti puikiomis dovanomis. Kaip žinia, augalai ne tik puošia, bet ir padeda gerinti emocinė būklę,  o kai kurie – net ir fizinę, todėl tai yra puikus dovanų sprendimas.

Galimybė sužinoti augalų naujoves

Verta pastebėti, kad būtent augalų pasaulis yra kupinas naujovių – jos pristatomos bent keletą kartų per metus. Norite sužinoti naujausias? Reguliariai lankykitės didžiausiuose medelynuose – čia naujoves ne tik galėsite apžiūrėti ir arti, bet ir  paliesti ir net pauostyti.

Įsigysite ne tik augalų, bet ir jiems skirtų prižiūrėti prekių

Verta akcentuoti ir tai, kad į medelyną būtina užsukti ir dėl dar vienos priežasties – jame galite įsigyti aukštos kokybės, įvairių gamintojų reikmenų, kurie skirti augalų priežiūrai.

Apsilankymas medelyne veikia kaip meditacija

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad yra ir dar viena priežastis, dėl kurios, taip pat verta kartas nuo karto užsukti į šią augalų karalystę. Pasirodo, apsilankymas tokioje erdvėje veikia netgi kaip puiki meditacija – kaip žinia, būtent augalai teigiamai veikia mūsų emocinę būklę. Taigi, galite būti tikri, praleidę medelyne bent šiek tiek laiko, po tokio malonaus vizito, jausitės iš tiesų gerai.

Written by : vytautasb

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.