Nors valymo paslaugos yra populiarios jau ne vienerius metus, vis dar galime susidurti su įvairiais mitais. Taigi, kokius neteisingus įsitikinimus būtina paneigti?

Valymo paslaugos reiškia didesnes mėnesio išlaidas

Nemažai žmonių tvirtina, kad pasirinkę valymo paslaugas, jie susidurs  su didesnėmis mėnesio išlaidomis. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi nusprendę pasinaudoti šiomis paslaugomis, jūs turite galimybę padidinti savo pajamas. Jei laiką, kurį praleistumėte tvarkydami savo namus, skirtumėte papildomam darbui, tai jūsų pajamos galėtų išaugti net 10 – 15 proc.

Negaliu pasirinkti idealus varianto

Dar vienas mitas, kurį taip pat reikia paneigti kalbant apie valymo paslaugas yra tas, kad neva nebus galima pasirinkti sau idealaus varianto. Verta akcentuoti, kad šiandien yra siūlomi įvairūs paslaugų paketai – pilnas namų sutvarkymas; aplinkos tvarkymo darbai arba tik tam tikrų veiksmų atlikimas, pavyzdžiui, langų valymas, kilimų valymas, buitinės technikos valymas ir t.t. Taigi, kiekvienas žmogus gali rasti sau geriausią variantą.

Namai bus valomi vien tik cheminėmis medžiagomis

Verta akcentuoti ir tai, kad nemažai žmonių yra įsitikinę, kad pasirinkus valymo paslaugas, namai bus valomi vien tik cheminėmis medžiagomis. Ir, beje, būtent tai yra viena iš tų priežasčių, dėl kurios daugelis žmonių delsia rinktis valymo paslaugas. Visti, verta pastebėti, tai – klaidingas įsitikinimas, nes vis daugėja įmonių, kurios gali atlikti namų valymą ekologiškomis priemonėmis.

Šias paslaugas teikiančių įmonių kolektyvą sudaro tik namų tvarkytojos

Klaidinga yra galvoti ir tai, kad šias paslaugas teikiančių įmonių kolektyvus sudaro tik namų tvarkytojos. Iš tiesų – nieko panašaus, kadangi tam, kad būtų galima kokybiškai organizuoti bei atlikti namų ar aplinkos tvarkymo procesus, yra reikalinga kur kas didesnė specialistų įvairovė. Taigi, kolektyvą paprastai sudaro ne tik namų ar aplinkos tvarkymo specialistai, bet ir klientų aptarnavimo vadybininkai; kiemsargiai; darbininkai mobiliosioms brigadoms; kokybės inspektoriai; buhalteriai.

Kaip matyti, valymo paslaugos yra vienos iš tų, kurios apipintos tam tikrais mitais. Vis tik, reikėtų prisiminti, kad išvardintos nuostatos yra klaidingos ir jau dabar žinote, kokia situacija yra iš tikrųjų. Taigi, belieka tik pridurti, kad tinkamas situacijas vertinimas padės priimti geriausius sprendimus.

svarosgidas.lt

Written by : vytautasb

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.