Dėmesį verta atkreipti į tai, kad vertimo kainos yra vienas labiausiai klientus dominančių dalykų. Nors paprastai vertimų biurai pateikia pakankamai tikslias gaires apie vertimų kainą, būtina pabrėžti, kad egzistuoja nemažai atvejų, kuomet ji gali būti mažesnė. Tad, kokie tie atvejai? Kviečiame susipažinti.

Jei tapsite lojaliu klientu

Jei vertintume vertimų biurų kainodarą, matytume, kad nemaža dalis jų lojaliems klientams taiko mažesnės nei įprasta kainas.

Jei pasinaudosite paslauga, kuomet jos kainai bus taikoma akcija

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad vertimai yra tokia pat paslauga, kaip ir daugelis kitų, todėl jai gali būti taikomos akcijos. Taigi, tie, kurie atsiduria reikiamu metu reikiamoje vietoje, gali džiaugtis mažesne vertimų kaina.

Jei paslauga pasinaudosite tam tikrą skaičių kartų

Verta pastebėti ir tai, kad nemaža dalis vertimų biurų taiko štai tokią strategiją: klientams pasinaudojus paslauga tam tikrą skaičių kartų, sekantį kartą taikoma speciali nuolaida, kad paslauga kainuoja pigiau.

Vertimų biuro paslaugas rekomenduosite kitiems

Netrūksta ir tokių vertimų biurų, kurie taiko štai tokią kainų politiką: jei klientas vertimų biurą rekomenduoja tam tikram skaičiui žmonių, kurie ir pasinaudoja šiomis paslaugomis, tokiu atveju suteikiama nuolaida.

Pasinaudosite ir kitomis vertimų biuro paslaugomis

Ne paslaptis, kad dažnas vertimų biuras siūlo kur kas daugiau paslaugų nei vien tik vertimą: siūlomos ir maketavimo, kopijavimo, dokumentų notarinio patvirtinimo bei kitos paslaugos. Taigi, verta atkreipti dėmesį į tai, kad nemaža dalis vertimų biurų siūlo štai tokį sprendimą; naudojantis bent keliomis paslaugomis iš karto, mažinama vienos, pavyzdžiui, vertimų paslaugos, kaina. 

Taigi, kaip matyti, egzistuoja iš tiesų nemažai atvejų, kuomet vertimo kaina gali būti mažesnė nei įprasta. Kita vertus, reikia pabrėžti, kad egzistuoti nemažai dalykų, kurie būti svarbesni nei vertimų kaina. Visų pirma – specialistų kompetencija. Klientui turėtų būti svarbiausia, kad dokumentai, kurie turi būti išversti į vieną ar kitą kalbą, patektų pas kompetentingus specialistus. Taip  pat ne ką mažiau svarbi ir kita detalė, tai – paslaugos suteikimo laikas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad dažnam klientui svarbu, jog tekstas būtų išverstas kuo greičiau.

Written by : vytautasb

Subscribe To My Newsletter

BE NOTIFIED ABOUT BOOK SIGNING TOUR DATES

Donec fringilla nunc eu turpis dignissim, at euismod sapien tincidunt.