Kanapių aliejus kovojant su nemiga

Miegas organizmui yra labai svarbus. Teigiama, kad šiam veiksmui per parą suaugęs žmogus turėtų skirti bent 8 valandas, na o vaikas – bent 10 ar 12 val. Tačiau, tai tik skaičiai, kuriuos labai dažnai sunku realiai įgyvendinti. Būtina suvokti tai, kad nemiga ir prastas miegas yra viena iš priežasčių, dėl kurių mūsų organizmas tampa silpnas, ima kamuoti pačios įvairiausios ligos ir sutrikimai bei pan. Būtina suvokti tai, kad privalome rasti laiko miegui ir tai daryti tik tam skirtoje aplinkoje. Tarkime, snaudimas ant svetainėje esančios sofutės tikrai nereiškia, kad jūs ilsitės kokybiškai. Labai dažnai, tokios atokvėpio minutėlės neveda prie gero. Priešingai, visą tai gali sukelti tik dar daugiau žalos. Puikiai suvokiame tai, kad nuolatinis mieguistumas sumažina darbingumo lygį, gali kamuoti prasta nuotaika, dirglumas, apetito stoka ir pan. O šie požymiai gali būti daugelio ligų požymis. Turime suvokti tai, kad miego aplinka turi pasižymėti tokiomis savybėmis kaip:

  • Ramybė ir pastelinių spalvų gama.
  • Minkšti ir odos nedirginantys audiniai.
  • Visiška tyla ir tamsa ar bent jau prietema.
  • Miego aplinkoje svarbu vengti techninių įrenginių.

Šie ir kiti miego aplinką apibūdinantys požymiai yra labai reikšmingi. Būtina suvokti tai, kad pasistengus visus juos užtikrinti savo poilsio zonoje, miego kokybė taps tokia apie kurią galėjote tik pasvajoti. Naudinga: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-nauda-sportuojantiems-kaip-sumazinti-skausma–12.

Miegas ir kanapiu produktai – kaip tai suderinama?

Gerai žinome tai, kad kanapės yra vienas iš tų augalų, kurie buvo vertinami nuo pat senų senovės. Būtina suvokti tai, kad ne išimtis yra iš šiuo metu itin populiariu tampantis kanapiu aliejus. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad gurkštelėjus vos kelis jo lašelius kaip mat užmigsite, tačiau, laikui bėgant imsite vis labiau atsipalaiduoti, pamiršite kilusius rūpesčius ir kitas nemalonias situacijas. Tai tarsi stumia akmenį nuo krūtinės. Tarkime, grįžus namo po sunkios darbo dienos, prieš miega išgertas šilta kanapiu arbata ne tik leis lengvai ir greitai užmigti, tačiau ir padės vykdyti tokias svarbias miego metu vykstančias organizmo funkcijas. Gerai žinome tai, kad poilsio metu jų tikrai nestinga. Atsinaujinančios organizmo sistemos, audiniai yra bemaž viena iš svarbiausių miego detalių. Gi, ne veltui yra sakoma, kad gerai išsimiegojus, tarsi gimstame iš naujo. O tai yra tikra tiesa. Būtina pastebėti, kad tokie augaliniai produktai gali padėti visą tai užtikrinti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *