Kokius virtuvės baldus rinktis – gaminamus pagal užsakymą ar jau sukomplektuotus?

Virtuvė – tai tarsi visų namų širdis, kuri reikalauja funkcionalumo ir pastabumo kiekvienai detalei. Skirtingai nei valgomajame ar svečių kambaryje, čia nereikalingi dekoratyviniai, labiau į stilių orientuoti dizaino sprendimai. Virtuvėje viskas turi būti sukurta jūsų patogumui. Tad ne veltui ši zona reikalauja kone didžiausių investicijų apdailai ir baldams. Visgi jei investicijas paskirstysite protingai ir pagrindinį dėmesį skirsite išplanavimui bei baldų kokybei, virtuvė jums tarnaus ilgai. Svarbiausia atsakyti į vieną pagrindinį klausimą: kokius virtuvės baldus rinktis – gaminamus pagal užsakymą ar jau sukomplektuotus?

Įvertinkite savo poreikius

Kad virtuvė būtų tokia, apie kokią svajojote, privalote gerai įvertinti savo poreikius. Į ką atsižvelgti pirmiausia?

Įpročiai. Interjero žurnaluose matome krūvą nuostabių virtuvių pavyzdžių, į kuriuos norime lygiuotis. Visgi greitas apsisprendimas gali ateityje sukelti daug problemų. Net ir patys gražiausi baldai konkrečioje jūsų virtuvėje gali būti visiškai nefunkcionalūs. Kruopščiai išsianalizuokite savo įpročius, įvertinkite patalpų dydį, šeimos narių skaičių ir kitus svarbius veiksnius, pagal kuriuos suprasite, kokia virtuvė bus patogi ir tarnaus jums, o ne atvirkščiai – jūs tarnausite gražiai virtuvei.

Dizainas. Tik pagalvojus apie virtuvės funkcionalumą ir savo įpročius, galite prieiti prie dizaino. Pirmiausia reikėtų numatyti bendrą visų namų stilistiką. Tuomet galite rinktis spalvinį toną, jį derinti su kitomis erdvėmis. Taip pat iš anksto nuspręskite, kokio tipo spintelės, stalčiai ir kiti baldai jus domina. Tai paspartins ir supaprastins jūsų paiešką ar baldų gamybos procesą.

Baldų tipai: pliusai ir minusai

Tiek individualūs virtuvės sprendimai, tiek montuojami baldai turi savo pliusų ir minusų. Turbūt daugeliui žinoma, kad pagal užsakymą gaminami baldai yra brangesni, tačiau jie bus pritaikyti idealiai pagal jūsų poreikius ir viziją. Jums pagamins baldusjūsų pačių pasirinktų medžiagų, pritaikys norimas spalvas, detales, dydžius ir t. t. Montuojami virtuvės baldai tinka tuomet, jei turite labai ribotą biudžetą, įrenginėjate būstą nuomai arba esate iš tų žmonių, kurie dažnai keičia dizainą, baldus. Jei žinote, kad greitai norėsite naujos virtuvės, galbūt ir neverta investuoti į individualų užsakymą ir kruopštų kiekvienos detalės atrinkimą. Tačiau turėkite omenyje, kad montuojami baldai gali neatitikti jūsų išplanavimo, jų kokybė ne tokia gera, jie greičiau susidėvi.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *